آنلاین پرداخت کنیم؛ چرا؟

نویسنده : تیم تضمین اپ با وجود ده‌ها گزینه دیگر پرداخت مانند چک، پیش نویس، نقل و انتقالات بانکی الکترونیکی و ... ممکن است تعجب کنید که چرا بسیاری از مردم از این روش جدید پرداخت استفاده می‌کنند. در واقع روش‌های پرداخت قدیمی‌تر، آزموده شده و برای بسیاری از افراد پرداخت آنلاین راحت‌تر است. پرداخت آنلاین مزایای منحصر به فردی دارد که سایر گزینه‌های پرداخت این مزایا را ندارند. هنگام پرداخت آنلاین، می‌توانید به راحتی از کارت اعتباری خود برای پردازش معامله استفاده کنید که بسیار سریعتر از روش سنتی است. برخلاف تصور عامه، انجام هرگونه معامله به صورت آنلاین بسیار امن‌تر است زیرا همه چیز مستند ثبت می‌شود و جزئیات حساسی روی کاغذ وجود ندارد. در پرداخت آنلاین نیاز به اسکناس‌های کاغذی و پروسه تشکیل پرونده، وجود ندارد. این امر ساماندهی و پیگیری پرداخت‌ها را آسان‌تر و راحت‌تر می‌کند. سرانجام در صورت استفاده از پرداخت‌های آنلاین، بسیاری از بانک‌ها، نمودارها و اطلاعاتی را ارائه می‌دهند که در پیگیری هزینه‌هایتان به شما کمک می‌کند و می‌توانید بودجه‌تان را در کار خود نگه دارید. از پرداخت قبض تلفن شما گرفته تا خرید هدایای کوچک برای اعضای خانواده، می‌تواند بصورت آنلاین انجام شود. با وجود مزایای پرداخت آنلاین، افراد برای انجام تراکنش‌های خود به صورت آنلاین، نیاز به سرویسی دارند که پرداخت‌ها را تضمین کند. با انجام معاملات از  بستری تضمین شده، می‌توانید از خود در برابر کلاهبرداری محافظت کنید.

پرداخت امن و معامله تضمین شده

بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی برای امن کردن معامله، از درگاه‌های بانکی استفاده می‌کنند. اما این درگاه‌ها معاملات را تضمین نمی‌کنند. افراد صرفا می‌توانند از طریق این درگاه‌ها پول را برای فروشنده واریز‌کنند. برای تضمین معاملات آنلاین، به غیر از یک درگاه امن برای پرداخت، نیاز به تضمین خود معامله نیز هست. به این معنی که خریدار در حین واریز وجه، از تحویل کالا و حل مشکلات احتمالی مطمئن باشد. استفاده از یک سرویس تضمین شده برای خرید و فروش کالاها ، خدمات و ... راحت‌ترین راه برای انجام معاملات آنلاین است؛ چرا که دیگر لازم نیست افراد درگیر حل مشکلات احتمالی یا کلاهبرداری ها باشند. تضمین اپ، اولین پلتفرم تضمین معاملات آنلاین است که از ابتدای شروع معامله تا انتهای آن همراه فروشنده و خریدار است. تضمین اپ یک سرویس امن پرداخت در اختیار افراد می‌گذارد. همچنین تا اتمام معامله، واریز پول و تحویل کالا همراه شما است.

مزایای استفاده از تضمین اپ

تضمین اپ به همه فروشندگان کالاهای دیجیتال، وسایل نقلیه، عتیقه‌جات، جواهرات، آثار هنری، وب سایت‌ها و ... اطمینان می‌دهد که از منافع خریداران و فروشندگان به طور یکسان محافظت می‌شود و اختلافات آنها با کمترین نگرانی حل و فصل خواهد شد. با استفاده از سیستم امن تضمین اپ، افراد می‌توانند با خیال راحت و به دور از دغدغه معامله کنند. بعد از توافق خریدار و فروشنده در خصوص کالا، خریدار مبلغ را به تضمین اپ انتقال می‌دهد. تضمین اپ کالاهای شما را پیگیری می‌کند تا مطمئن شوید که با توجه به شرایط ذکر شده در توافق نامه، درست در زمان تحویل، کالا تحویل داده می‌شود. بعد از تایید تحویل کالا، مبلغ به حساب فروشنده انتقال داده می‌شود. جایی برای عدم اطمینان و نگرانی وجود ندارد زیرا کل معاملات با نظارت کارشناسان تضمین اپ انجام می‌شود. با استفاده از سرویس تضمین اپ، می‌توانید مطمئن باشید که معامله شما بدون هیچ گونه کلاهبرداری، در بستری امن و تضمین شده انجام می‌شود.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر از نحوه کار تضمین اپ و مجوز‌ها می‌توانید با شماره تماس‌های زیر و وبسایت ما در ارتباط باشید.

44642309 | 44665179

tazminapp.com

 

پیام بگذارید

آخرین مطالب