نمایشگاه تراکنش آی فینک

 

آی‌فینک؛ حامی جشنواره نوآوری و استارتاپی در هفتمین رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ایران
شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان بازوی اجرایی بانک مرکزی در ادامه فعالیت‌هایش در راستای نوآوری به همراه آی‌فینک حامی جشنواره نوآوری و استارتاپی نمایشگاه تراکنش 2021 ایران شد. این جشنواره با موضوع فینتک – شهر هوشمند در هفتمین نمایشگاه تراکنش در محل هتل لاله تهران و مرکز آفرینش‌های کانون برگزار می‌گردد.
جشنواره استارتاپی شهر هوشمند تلاش می‌کند با حضور فعالان استارتاپی و مدیران شهری، فرصتی را برای نوآوران در فضای نمایشگاه فراهم کند تا راه‌حل‌ها و راهکارهای خود را برای هوشمندسازی شهرها ارائه کنند.
بسیاری از راهکارهای مبتنی بر شهر هوشمند ارتباط نزدیکی با اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال دارند. به عبارت دیگر هوشمندسازی شهرها بدون توجه به زیرساخت‌های مالی امکان‌پذیر نیست. امروزه بسیاری از راهکارهایی که در صنایع مالی و بانکی ارائه می‌شود می‌تواند به گسترش شهر هوشمند کمک کند. از سوی دگر استارتاپ‌ها نیز می‌توانند در این حوزه نقش‌آفرینی کنند.
استارتاپ‌ها در 8 دسته فینتک می‌توانند در این جشنواره حضور پیدا کنند.
پرداخت، تأمین مالی جمعی، بیمه، بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال، بازار سرمایه و بورس، کیف پول‌های الکترونیک، مدیریت مالی و حسابداری، بخش بانکی و قانون‌گذاری
اهداف برگزاری جشنواره بزرگ فینتک ایران
معرفی و حمایت از فعالیت‌های ‌استارتاپی
فراهم کردن امکان هم اندیشی و همفکری بین فعالان اکوسیستم فینتکی
ایجاد ارتباط نظام‌مند با نهادها و مراجع قانون‌گذاری
ایجاد زمینه همکاری بین فینتک‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت
برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی در حوزه فینتک
شبکه‌سازی فعالان فینتک
‌استارتاپ‌ها در قالب جشنواره‌ای در حضور داوران، ایده‌های خود را معرفی کرده و در پایان به تیم‌های برگزیده، جوایزی اهدا می‌شود.
ثبت‌نام در جشنواره از طریق لینک زیر
https://fabatech.ir//
در راستای برگزاری این جشنواره سلسله نشست‌هایی نیز برگزار می‌گردد.

 

جشنواره نوآوری و استارتاپی
جشنواره نوآوری و استارتاپی

 

نمایشگاه تراکنش ایران توسط فابا؛ مرکز فرهنگسازی و آموزش بانکداری الکترونیک شبکه بانکی کشور برگزار می‌گردد. مرکز فابا در ادامه فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی خود، به منظور همگرایی بین فعالان ‌استارتاپی و فینتک ایران و ایجاد حلقه اتصال بین بانک‌ها و موسسات مالی با کسب و کارهای نوپا، اقدام به ایجاد مرکزی با عنوان فاباتک کرده است.
یکی از کارهای اساسی فاباتک، برگزاری سالانه جشنواره بزرگ فینتک ایران با حضور تمامی ‌استارتاپ‌های فینتکی و اضلاع دیگر این اکوسیستم از قبیل مراکز قانون‌گذاری و نظارت، مراکز شتابدهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) است.
در نمایشگاه تراکنش ایران منتظر شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب