نمایشگاه تراکنش آی فینک

Table of Contents

 

آی‌فینک؛ حامی جشنواره نوآوری و استارتاپی در هفتمین رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ایران
شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان بازوی اجرایی بانک مرکزی در ادامه فعالیت‌هایش در راستای نوآوری به همراه آی‌فینک حامی جشنواره نوآوری و استارتاپی نمایشگاه تراکنش 2021 ایران شد. این جشنواره با موضوع فینتک – شهر هوشمند در هفتمین نمایشگاه تراکنش در محل هتل لاله تهران و مرکز آفرینش‌های کانون برگزار می‌گردد.
جشنواره استارتاپی شهر هوشمند تلاش می‌کند با حضور فعالان استارتاپی و مدیران شهری، فرصتی را برای نوآوران در فضای نمایشگاه فراهم کند تا راه‌حل‌ها و راهکارهای خود را برای هوشمندسازی شهرها ارائه کنند.
بسیاری از راهکارهای مبتنی بر شهر هوشمند ارتباط نزدیکی با اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال دارند. به عبارت دیگر هوشمندسازی شهرها بدون توجه به زیرساخت‌های مالی امکان‌پذیر نیست. امروزه بسیاری از راهکارهایی که در صنایع مالی و بانکی ارائه می‌شود می‌تواند به گسترش شهر هوشمند کمک کند. از سوی دگر استارتاپ‌ها نیز می‌توانند در این حوزه نقش‌آفرینی کنند.
استارتاپ‌ها در 8 دسته فینتک می‌توانند در این جشنواره حضور پیدا کنند.
پرداخت، تأمین مالی جمعی، بیمه، بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال، بازار سرمایه و بورس، کیف پول‌های الکترونیک، مدیریت مالی و حسابداری، بخش بانکی و قانون‌گذاری
اهداف برگزاری جشنواره بزرگ فینتک ایران
معرفی و حمایت از فعالیت‌های ‌استارتاپی
فراهم کردن امکان هم اندیشی و همفکری بین فعالان اکوسیستم فینتکی
ایجاد ارتباط نظام‌مند با نهادها و مراجع قانون‌گذاری
ایجاد زمینه همکاری بین فینتک‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت
برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی در حوزه فینتک
شبکه‌سازی فعالان فینتک
‌استارتاپ‌ها در قالب جشنواره‌ای در حضور داوران، ایده‌های خود را معرفی کرده و در پایان به تیم‌های برگزیده، جوایزی اهدا می‌شود.
ثبت‌نام در جشنواره از طریق لینک زیر
https://fabatech.ir//
در راستای برگزاری این جشنواره سلسله نشست‌هایی نیز برگزار می‌گردد.

 

جشنواره نوآوری و استارتاپی
جشنواره نوآوری و استارتاپی

 

نمایشگاه تراکنش ایران توسط فابا؛ مرکز فرهنگسازی و آموزش بانکداری الکترونیک شبکه بانکی کشور برگزار می‌گردد. مرکز فابا در ادامه فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی خود، به منظور همگرایی بین فعالان ‌استارتاپی و فینتک ایران و ایجاد حلقه اتصال بین بانک‌ها و موسسات مالی با کسب و کارهای نوپا، اقدام به ایجاد مرکزی با عنوان فاباتک کرده است.
یکی از کارهای اساسی فاباتک، برگزاری سالانه جشنواره بزرگ فینتک ایران با حضور تمامی ‌استارتاپ‌های فینتکی و اضلاع دیگر این اکوسیستم از قبیل مراکز قانون‌گذاری و نظارت، مراکز شتابدهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) است.
در نمایشگاه تراکنش ایران منتظر شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استارتاپ های یونیکورن

یونیکورن‌های فینتک دنیا

یونیکورن‌های فینتک دنیا کدامند؟ همه می‌دونیم که فناوری‌ها، نقش بسزایی در زندگی آدما دارن؛ با پیشرفت فناوری‌ دیگه خبری از صف‌های بلند برای پرداخت قبوض

ادامه مطلب »