مزایای آی‌فینک

Image alt textImage alt textImage alt text مزایای آی‌فینک
بهره‌گیری از شبکه منتورینگ حرفه‌ای متناسب با نیازها و چالش‌های صنعت فین‌تک

شرکت خدمات انفورماتیک با ارائه راه‌کارهای جامع و end-to-end بانکی، دارای متخصصان مجرب در کلیه حوزه‌های IT صنعت بانکی از قبیل سامانه‌های مدیریت کارت، تسهیلات، درگاه‌های پرداخت، چک، کانال‌های مختلف ارائه خدمات به مشتریان مانند تلفن، اینترنت و موبایل بانک است.

ایجاد زمینه و بستر مناسب جهت شبکه‌سازی و ارتباط با بازیگران صنعت بانکی و پرداخت کشور

شرکت خدمات انفورماتیک به واسطه فعالیت در هر دو حوزه حاکمیتی و رقابتی؛ و ارائه راه‌کار جامع به بزرگترین بانک‌های کشور که سهم قابل توجهی از تراکنش‌های بانکی را به خود تخصیص داده‌اند، از شبکه وسیعی در اکوسیستم بانکی و پرداخت کشور برخوردار است، که به واسطه اعتبار و جایگاه شرکت امکان ارتباط با بازیگران صنعت بانکی را فراهم می‌آورد.

ارائه مشاوره در زمینه شناسایی فرصت‌ها و ظرفیت‌های بازار

فرصت‌های بازار فناوری مالی، ارتباط زیادی با رفتار و فرهنگ مالی مردم دارد. متخصصان آی‌فینک به شما کمک خواهند نمود تا دید واقعی و صحیحی از فرصت‌ها و ظرفیت‌های ورود و توسعه بازار به دست آورید.

تسهیل دسترسی استارتاپ‌ها به خدمات بانکی و پرداخت از طریق زیرساخت بانک‌داری باز شاهین

سکوی بانکداری باز شاهین امکان دریافت سرویس‌های بانکی با استانداردهای امنیتی بین‌المللی (از قبیل ‌PSD2) را برای استارتاپ‌ها فراهم می‌آورد. این سرویس‌ها در دو گروه Account Information و Payment Initiation بازه متنوعی از سرویس‌های پایه را در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهند.

ارایه خدمات مشاوره در حوزه رگولاتوری

بسیاری از ایده‌ها و فعالیت‌های استارت‌آپی زمانی می‌تواند به حداکثر قابلیت رشد خود دست پیدا کنند که بر مبنای قانون حرکت کرده و یا نیازهای قانونی خود را پاسخ دهند. متخصصان و مشاوران آی‌فینک به تیم‌ها کمک خواهند نمود تا از مسیر قانونی، عبور نمایند.

ارائه مشاوره جهت اخذ مجوزهای لازم و آماده سازی بستر و پیش‌نیازهای حوزه قانون‌گذاری جهت ورود به بازار

کارشناسان شرکت با رصد روندهای نوین رگولاتوری در حوزه‌های مرتبط با فی‌نتک در دنیا و مشارکت در تدوین مقررات این حوزه در کشور، دارای اطلاعات به‌روز از الزامات رگولاتوری برای فعالیت فینتک‌ها هستند، که به آنها در شناخت مجوزهای لازم و تعبیه پیش‌نیازهای رگولاتوری جهت ورود به بازار کمک خواهد کرد.

ارائه مشاوره در خصوص مدل‌های کسب‌وکار و مدل‌های درآمدی متناسب با بازار

کارشناسان حوزه بازار شرکت به جهت آشنایی با مدل‌های کسب‌وکار و درآمدی آزموده شده در زیست بوم بانکی کشور، امکان ارائه مشاوره به استارتاپ‌ها در انتخاب مدل‌های درآمدی و کارمزدی کارآمد و متناسب با بازار را دارند.

تزریق سرمایه در مراحل مختلف رشد استارتاپ‌ها

مرکز ifinc با بهره‌گیری از منابع تخصیص یافته شرکت خدمات انفورماتیک در حوزه نوآوری و کارآفرینی، سرمایه نقدی مورد نیاز استارتاپ‌ها را متناسب با مراحل رشد آنها تامین می‌نماید.

فضای کاری مشترک مجهز و جذاب

آی‌فینک در محل کارخانه نوآوری آزادی مستقر است. این مکان علاوه بر دسترسی راحت از نظر لوکیشن، فضایی بسیار جذاب بوده که از امکاناتی چون اتاق جلسات، اتاق کارگاه آموزشی، آمفی تئاتر، باشگاه، وسایل بازی، کافه رستوران برخوردار است.

سـیـنـرژی

مجاورت مرکز نوآوری آی‌فینک با فضای کار اشتراکی زاویه، شتابدهنده آواگیمز، علی‌بابا، دیجی‌کالا نکست و بسیاری از استارتاپ‌های مطرح کشور و آمدوشد افراد زیادی از اکوسیستم، سینرژی فوق‌العاده‌ای را رقم می‌زند. البته که آی‌فینک در کنار شرکای کلیدی خود؛ هم‌آوا و شرکت خدمات انفورماتیک از شبکه‌سازی گسترده‌ای برخوردار است.

برای اخبار و پیشنهادات منحصر به فرد مشترک شوید