نوآوردگاه؛ آخرین راه ورود به دوره دوم شکلدهی و شتابدهی آی‌فینک

نوآوردگاه؛ آخرین راه ورود به دوره دوم شکلدهی و شتابدهی آی‌فینک

مرکز نوآوری آی‌فینک نهم و دهم دی‌ماه نوآوردگاه خود را به صورت حضوری در حوزه فینتک برگزار می‌گردد.
نوآوردگاه آی فینک
نوآوردگاه آی فینک

نوآوردگاه چیست؟

نوآوردگاه رویدادی دو روزه است که در آن علاقمندان به فینتک، برنامه‌نویسان، طراحان و متخصصان دور هم گرد آمده، ایده‌پردازی کرده، شبکه‌سازی و تیم‌سازی می‌کنند و برای ورود به دوره دوم آی‌فینک تیم / ایده خود را ساخته و آن را پخته‌تر می‌کنند. این رویداد فرصتی است تا در کنار منتورهایی از شبکه مالی و بانکی کشور قرار گرفته و از تخصص آن‌ها در کار خود بهره بگیرید. همچنین منتورهای حوزه کسب‌وکار و UI/UX نیز در کنار شما خواهندبود.

آی‌فینک کجاست؟

آی‌فینک، مرکز نوآوری شرکت خدمات انفورماتیک است که راهبری آن توسط شرکت فرادیس گستر کیش و کارخانه نوآوری هم‌آوا انجام شده و از سال 1398 در حوزه تخصصی فینتک فعالیت دارد. فعالیت اصلی این مرکز اجرای برنامه‌های شناسایی، شکل‌دهی و شتابدهی استارتاپ‌های فینتکی است که راه‌حل‌های نوآورانه و فناورانه را برای حل مسائل جامعه و همسو با روندهای فناوری ارائه می‌کند. آی‌فینک اولین دوره خود را از اسفند 98 آغاز نموده و دقیقا یکسال بعد در اسفند ماه 99 با 5 استارتاپ آماده سرمایه­‌گذاری به پایان رساند. این دوره در دو بخش 3 ماهه شکلدهی و 6 ماهه شتابدهی برگزار می‌گردد.

چرا در نوآوردگاه شرکت کنیم؟

فرصت یافتن برای کار کردن و پختگی بیشتر ایده برخوردار شدن از کمک و راهنمایی افرادی که مسیرهای مشابهی داشته‌اند ارزیابی ایده و مسیر پیش رو با کمک منتورها شنیدن نظرات متخصصان و افراد خبره این حوزه پیگیری و اجرای جدی کار و شاید حضور در دوره شکلدهی آی‌فینک

هدف آی‌فینک از برگزاری این رویداد چیست؟

آی‌فینک در حال جذب تیم / ایده‌های فینتکی در دومین دوره شکلدهی و شتابدهی است، تیم‌هایی که در این رویداد شکل می‌گیرند کاندیدادی ورود به این دوره خواهندبود. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام کلیک کنید.

ثبت نام نوآوردگاه فینتک

   
 

پیام بگذارید

آخرین مطالب